مبدا
مقصد

فاصله بین شهرها

یکی از ابزارهایی که در دسته بندی نقشه و مکان برای شما آماده کرده ایم ، ابزاری است تحت عنوان فاصله بین شهرهای ایران . هدف کلی این ابزار این هستش که شما بتونید با استفاده از اون فاصله بین دوشهر در کشور را متوجه بشوید . در ادامه توضیحاتی در مورد این ابزار و راهنمای اون خدمتتون ارائه میدیم .


این ابزار چه کار میکنه ؟

شاید برای شما جالب باشه که بدانید فاصله بین تهران تا شیراز و یا فاصله تبریز تا چابهار که شهرهای شمال غربی و جنوب شرقی ما هستند چند کیلومتر هستش ، و یا اینکه حدفاصل بین دوشهر در کشورمان چند کیلومتر میباشد . شما کاربران گرامی سایت میتوانید برای رسیدن به پاسخ پرسش هایی از این دست از ابزاری که برای شما آماده کرده ایم استفاده کنید و اطلاعات جالب و مفیدی را از این ابزار دریافت کنید.


راهنمای ابزار

این ابزار از نظر فنی دارای پیچیدگی خاصی نمیباشد و شما میتوانید با وارد کردن مبدا و مقصد موردنظر که در این جا نام دو شهر در کشور عزیزمون هست. فاصله دقیق اون ها را به کیلومتر مشاهده کنید .


در صورتی که نیازبه ویژگی خاصی در مورد سرویس فاصله بین شهرها دارید به ما از طریق ایمیل salam@8box.ir پیام بدهید تا در صورت امکان آن را برای شما و سایر کاربران پیاده سازی کنیم .