👋
2048 بازی کنید، شارژ ایرانسل ببرید

ساعت رسمی

دو شنبه، 23 تیر 1399( 1399/04/23)

تاریخ امروز

Monday، 13 July 2020 (2020/07/13)

تاریخ میلادی

الإثنين، ٢٢ ذیقعده ١٤٤١(١٤٤١/١١/٢٢)

تاریخ قمری

تاریخ امروز ، امروز چندمه

ابزار اعلام تاریخ وب سایت 8box.ir ابزاری هستش که میتونید از اون برای پی بردن به تاریخ امروز و یا اینکه امروز چندم هستش استفاده کنید در ادامه با برخی از ویژگی های ابزار ما آشنا میشوید


کار این ابزار چی هستش ؟

ابزار اعلام تاریخ وب سایت 8box.ir توانایی این موضوع را دارد که بتواند به طور دقیق نسبت به اعلام تاریخ امروز و یا اینکه امروز چندم هستش اقدام کند ، این ابزار چند ویژگی دیگر هم دارد که به ترتیب به آن اشاره میکنیم :


تاریخ امروز

تاریخ رسمی کشور بر مبنای گاه شمار خورشیدی کار میکند . گاه شماری در کشور ایران به دو بخش قبل از ورود اسلام و بعد از ورود اسلام تقسیم میشود . قبل از ورود اسلام تقویم باستانی خورشیدی رواج داشته و بعد از ورود اسلام به تدریج گاه شماری قمری هم وارد کاربرد میشود . نکته جالب در مورد گاه شماری خورشیدی این است که توسط خیام ابداع شده است و تا همین الان گاه شماری خورشیدی یکی از دقیق ترین وبینظیرترین گاه شماری های هست که توسط بشر توسعه یافته است .


jhvdo

شاید خیلی بامزه به نظر برسه ، ولی اگر کیبرد روی انگلیسی باشه و دنبال تاریخ باشید و سرچ کنید تاریخ ،عبارت jhvdo درون کادر جستجوی گوگل قرار میگیره وسایت هایی را به شما نشون میده که در این مورد میتونن به شما کمک کنن .


تاریخ میلادی امروز

اگر نیاز دارید که بدونید امروز چه تاریخی در تقویم میلادی میباشد به جای درستی آمدید و شما میتوانید این موضوع را به راحتی در قسمت بالا شوید


تاریخ قمری امروز

همچنین در صورتی که نیاز دارید تاریخ قمری امروز را هم بدونید میتونید باز هم به قسمت بالا مراجعه کنید و از این ابزار سبک و کاربردی استفاده کنید .


اعلام ساعت رسمی کشور

کشور ایران برخلاف کشورهایی مثل استرالیا ، روسیه و مکزیک و ... دارای یک ساعت رسمی میباشد که مصادف با ساعت پایتخت ایران یعنی تهران میباشد برای اطلاع از ساعت رسمی کشور سری به باکس بالا بزنید .


راهنمای ابزار :

این ابزار دارای پیچیدگی فنی و بصری خاصی نمیباشد و شما میتوانید به راحتی با آمدن به این صفحه از امکانات این ابزار که شامل : اعلام تاریخ ، اعلام ساعت ، اعلام تاریخ میلادی و اعلام تارخ قمری میباشد استفاده کنید


ترتیب بروزرسانی :

بروزرسانی 1 :

اضافه کردن تاریخ فردا و تاریخ دیروز (این ویژگی در حال برنامه نویسی میباشد و به زودی به این ابزار اضافه میشود )