هم اکنون ساعت GMT برابر با ١٢:٢٤ میباشد

نام کشور

ساعت جهانی

دوست دارید الان بدونید توی کشورهای مختلفی مثل آمریکا ، انگلستان ، چین ، ایتالیا ، ترکیه ، فرانسه و استرالیا و خیلی از کشورهای دیگه ساعت چند هستش ؟ افراد زیادی از این دست سوالات براشون پیش میاد ، به همین خاطر ما توی 8Box.ir ابزاری را براتون آماده کردیم که اسمش ساعت جهانی هستش ، و شما میتونید با وارد کردن کشور مورد نظر ساعت رسمی پایتخت اون کشور را ببینید .


کار این ابزار چی هستش ؟

این ابزار با توجه به استانداردهای جغرافیایی و زمان بندی زمان رسمی هر کشورو ساعت جهانی ( UTC ) را محاسبه میکنه و به شما نمایش میدهد


راهنمای ابزار

توی این ابزار ، پیچیدگی خاصی وجود ندارد و فیلدی به عوان ، نام کشور وجود دارد که شما باید نام کشور مورد نظر خودتون را توی اون وارد کنید و بعد ازاون روی دکمه جستجو کلیک کنید . بعد از کلیک روی جستجو ر باکس زردرنگ ساعت رسمی اون کشور نمایش داده میشه .

نکته مهم : در صورتی که پیشنهادی برای بهتر شدن ابزار ساعت جهانی دارید ، اون را از طریق یک پیام به آدرس salam@8box.ir به ما برسونید تا حتما و حتما پیاده سازیش کنیم براتون


چه ویژگی هایی قراره به این ابزار اضافه بشه ؟

این ابزار به مرور زمان بروزرسانی های متعددی را دریافت میکنه ، سعی میکنیم به مرور زمان بروزرسانی های زیر را به ترتیب اعمال کنیم :

بروزرسانی شماره 1 : اضافه کردن کشورهایی که یک ساعت رسمی ندارند بعضی از کشورها مثل ایران دارای یک ساعت رسمی هستند و اون ساعت رسمی تقریبا همیشه ، ساعت پایتخت اون کشور هستش وبعضی از کشورها هم چندین ساعت رسمی دارند که هر منطقه نسبت به یک منطقه دیگر توی همون کشور اختلاف زمانی دارند. کشورهایی مثل استرالیا ، آمریکا و ... از این دست کشورها هستند.

سعی میکنیم در اولین آپدیت از ساعت های مختلف این کشورها پشتیبانی کنیم .